Sitemizde şuan toplam 3069 film bulunmaktadır.

iffet 1. Bölüm

0
( Yüksek Kalite )
Özet: İffet, İstanbulun eski mahallelerinden birinde babası ve kız kardeşiyle yaşayan genç bir kızdır. Şeref ve namusuna düşkün tutucu bir adam olan babasının tüm kısıtlamalarına rağmen delicesine aşık olduğu taksi şoförü Cemille gizli gizli buluşmaktadır. Ne var ki serseri ruhlu, delibozuk bir adam olan Cemil, İffetin evlilik hayallerine kayıtsız kalmakta ve parasızlık gibi çeşitli bahanelerle kızı oyalamaktadır.

İffet, evlilik planlarını hayata geçirebilmek için tekstil devi bir holdingin sahibi olan ve ketum, otoriter biri olarak bilinen Ali İhsan Emiroğlunun malikanesinde hizmetçi olarak çalışmaya başlar.

Öte yandan İffetin en yakın arkadaşı Betülün ise yıllardır hepsinden gizlemeyi başardığı bir sırrı vardır: Cemile aşıktır ve onu elde etmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Önüne çıkan tüm zorluklara sevdiği adamla mutlu bir yuva kurabilmek için dayanan İffetin hayallerini, en güvendiği, en inandığı kişi olan Cemil darmadağın edecektir.

188
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
iffet 1. Bölüm

Özet: İffet, İstanbulun eski mahallelerinden birinde babası ve kız kardeşiyle yaşayan genç bir kızdır. Şeref ve namusuna düşkün tutucu bir adam olan babasının tüm kısıtlamalarına rağmen delicesine aşık olduğu taksi şoförü Cemille gizli gizli buluşmaktadır. Ne var ki serseri ruhlu, delibozuk bir adam olan Cemil, İffetin evlilik hayallerine kayıtsız kalmakta ve parasızlık gibi çeşitli bahanelerle […]

Tür: İffet

Yapım: {yapimyili}

IMDB Puanı: {imdb}

Yönetmen: {yonetmen}

Oyuncular: {oyuncular}

Etiketler: , , , ,

BENZER FILMLER
iffet 18. Bölüm
51 izlenme
iffet 17. Bölüm
55 izlenme
iffet 15. Bölüm
50 izlenme
iffet 16. Bölüm
57 izlenme
iffet 20. Bölüm
50 izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

 Sohbet Odaları Sohbet film izle